Професійні послуги шиномонтажу 24 години на добу

 

Два рази в рік з невідворотністю долі настає час, коли автомобілісти міста Львова гарячково шукають цілодобовий шиномонтаж з доступною вартістю надання послуг по зміні гуми і балансування коліс. Щоб не піддаватися загальному ажіотажу, заздалегідь прийміть рішення «перевзути» свого «залізного коня» у нашій шиномонтажній майстерні .

Тут Ви знайдете не тільки недорогий і хороший шиномонтаж 24 години на добу, але і ряд додаткових послуг, включаючи балансування коліс і обкатку дисків. І всі з гарантією високої якості та за найбільш конкурентними у Львові цінами!

 Коли міняти гуму?

 Кожен рік автолюбителі уподібнюються біржовим брокерам, стежачи за ртутним стовпчиком термометра або погодними зведеннями Яндекса з тим же благоговінням, що і фінансові гравці спостерігають за біржовими новинами. Тільки цілі у них різні: водії чатують той момент, коли потрібно буде їхати в шиномонтаж і міняти зимову гуму на літню (або навпаки).

 Але якщо на шипах можна поганяти по сухому теплому асфальту (хоч і не без шкоди для них), то їзда по льоду на лисих літніх покришках загрожує неконтрольованим занесенням та іншими плачевними наслідками.

 Де-юре, офіційною датою зміни покришок визнається 15 листопада. Але клімат у Львові нерідко підносить сюрпризи: то у нас дощик і +10 за вікном аж до Нового року, а то вже в середині жовтня – стійкий сніговий покрив на дорогах. Тому середина листопада може вважатися чимось на зразок узагальненого орієнтира, але кожен водій повинен ретельно стежити за погодними примхами.

Як краще міняти гуму: з дисками або без них?

 Наступним після питання «коли?» по популярності йде питання «як?» Як варто міняти гуму: саму по собі або з дисками? Тут, напевно, немає універсальної відповіді. Можна лише орієнтуватися на бажання зберегти в первозданній красі і збереження колісні диски. Сіль, лід, пісок і хімічні реагенти повільно, але вірно зроблять свою чорну справу і перетворять новенький блискучий диск в потертий шматок металу в розлученнях. Тому найчастіше, замовляючи шиномонтаж на свою машину, передбачають повну зміну коліс, ставлячи на зиму диски простіше і дешевше, а вже влітку красуючись дорогими і стильними обновками.

Комплексний підхід допоможе заощадити масу часу і коштів.

 Приїжджаючи на шиномонтаж у Львові, кожен з нас, автовласників, хотів би не тільки бачити найнижчі в місті ціни, але і максимальний перелік пропонованих послуг, щоб за один свій візит ми могли зробити якомога більше корисного для нашого нерозлучного «залізного друга»:

 Власне, самі шиномонтажні послуги (причому, бажано, цілодобові, щоб не порушувати звичний графік роботи);

Прокатка та ремонт дисків (литих, штампованих, кованих);

Балансування коліс (особливо, якщо Ви міняєте гуму на дисках);

Зберігання коліс в зборі або окремо гуми (якщо у Вас немає гаража, то зовсім необов’язково перетворювати свій балкон або коридор в склад тимчасового зберігання – можна доручити цю задачу спеціально навченим людям за більш ніж доступними цінами, причому з гарантією дотримання максимально комфортних для гуми умов її зберігання).

Від чого залежить вартість шиномонтажних послуг?

 Вибираючи собі шиномонтаж у Львові, переважна кількість автовласників керуються наступними міркуваннями:

Відсутність виснажливих черг, – тут ми гарантуємо високу ступінь комфорту, адже у нас ведеться цілодобовий прийом по запису, а кваліфікація і технічна оснащеність майстрів дозволяє обслужити кожен автомобіль в мінімальний термін.

 Доступні ціни на шиномонтаж та інші послуги – ми орієнтовані на довгострокову співпрацю, а тому не женемося за миттєвою прибутком, надаючи нашим постійним клієнтам усілякі знижки і бонуси.

 Можливість отримати ряд супутніх послуг (балансування коліс, прокатка дисків, зберігання коліс).

 Що стосується вартості шиномонтажних робіт, то вони, насамперед, залежать від їх обсягу. Скільки коліс знадобиться змінити, якого вони розміру, і буде змінюватися одна гума або гума разом з дисками – ось що має вирішальне значення. Крім того, відразу замовивши у нас комплекс робіт, Ви отримаєте ряд бонусів і зможете заплатити відчутно менше, ніж підсумовуючи ціни послуг окремо.

 Поїздка на шиномонтаж – це також відмінний шанс для ремонту коліс. Перш ніж повісити зимову гуму або укласти на зберігання річну, непогано б привести її в ідеальний порядок: закрити наявні порізи і проколи, відцентрувати на спеціалізованому стенді.

В нашій шиномонтажної майстерні Ви зустрінете найсучасніше обладнання та витратні матеріали, фахівців найвищої кваліфікації, уважне ставлення до Вашого автомобіля і комфортні умови очікування (каву та вільний WI-FI).