Ремонт дисків

Ремонт стальних дисків

Після сильного удару (яма, бордюр і т. п.) колесо потрібно уважно оглянути на наявність пошкоджень шини або диска. Про пошкодження  переважно свідчить вібрація, яка відчувається на рулі. Це спричиняє зміна геометрії диску.

Ми пропонуємо якісний ремонт стальних дисків від R12 до R17,5. Наше обладнання дозволяє ремонтувати диски з мінімальним пошкодженням лакофарбового покриття.

Ремонт дисків з легких сплавів

Диски з легких сплавів мають набагато кращі технічні показники по відношенню до стальних дисків. Але мають і свої недоліки:

- висока ціна
- складніше піддаються ремонту.
Ми використовуємо для ремонту легкосплавних дисків сучасні технології. Наші спеціалісти на сучасному обладнанні проведуть діагностику легкосплавного диску. На основі діагностики Вам буде запропонований варіант ремонту та ціну за нього в межах прейскуранту.  Ми гарантуємо якість ремонтованих нами дисків. Але не кожен диск можливо відремонтувати, тому диски, які не підлягають ремонту ми не ремонтуємо, повертаючи клієнту з поясненнями причини неможливості ремонту.

Ми не використовуємо так званої „прокатки” легкосплавних дисків. На думку спеціалістів по виготовленню легкосплавних дисків так зване „катання” змінює структуру металу. Це призводить до ослаблення диска і їх подальша експлуатація практично неможлива. Наші спеціалісти використовують спеціальне обладнання для збереження технологічного процесу, який рекомендують виробники легкосплавних дисків. В процесі ремонту ми враховуємо всі фізико-механічні зміни,  отримані внаслідок деформації, виходячи з цих даних приймаємо рішення, який метод використовувати в даному випадку.