Ремонт бічних порізів і проколів шин

Колеса, як відомо, найбільш уразливі елементи автомобіля, тому ремонт шин та ремонт бічного порізу – не виняток) – дуже затребувана автосервісна послуга у Львові
Ремонт шин – прокол – особливості пошкодження і технологія відновлення

Одним з найбільш простих ушкоджень коліс є прокол гуми. Зрадницький цвях, осколок пляшкового скла або навіть простий камінчик з особливо гострою гранню на дорозі зможуть вивести Ваше колесо з ладу. Але така неприємність можна виправити, причому, навіть часом необов’язково доставляти автомобіль в майстерню. Адже ремонт шин з проколом може здійснюватися двома шляхами:

Без демонтажу (у випадках, коли прокол з діаметром до 4 мм);
З демонтажем коліс (при великих проколах до 2,5 см діаметром).

Проколи діаметром вище 2,5 см практичні не підлягають ремонту, і настільки сильно пошкоджена гума повинна замінюватись на нову.

На відміну від ремонту бічних порізів шин авто, відновлення коліс після проколу гуми можливо в експрес – режимі. Для цього використовується самовулканизирующийся шнур, що складається з синтетичного корду, просоченого булилкаучуком, або кілька таких пристосувань (якщо прокол значний в розмірах). Однак такий засіб носить тимчасовий характер, і поступається по своїй надійності методом холодної вулканізації.

Холодна вулканізація проводиться за допомогою спеціальних пристосувань – грибків. Їх капелюшок і ніжка покриті спеціальним адгезивним шаром. Такий спосіб дозволяє усувати проколи радіальних шин діаметром до 13 мм, діагональних шин – до 2,5 див.